O nás

FOOD4JAZZ

Dobrou chuť, pokud právě obědváte. U každého food blogu je mnohem více, než proč vznikl, důležité jak se budete bavit a jak Vám bude chutnat. Kromě toho jsem si pro Vás připravila i pár skvělých doporučení co se týká vína, restaurací nebo výjimečných potravin a kuchyňských doplňků. Přeji Vám mnoho zábavy a příjemných kulinářských zážitků.

Vaše

Jazz Queen

 

 

JAZZ a já 

Protože jsem také velký fanda do muziky, tak jsem pro vás připravila takový svůj „playlist“ mých oblíbených písniček.  Najdete ho na následujícím odkazu aplikace SPOTIFY (zdarma ke stažení):

FOOD4JAZZ playlist

FOOD4JAZZ playlist

FOOD4JAZZ playlist

Doufám, že vás potěší a třeba se do něj zaposloucháte u vašeho vaření stejně tak, jako to dělám já.

Příjemnou zábavu

Vám přeje 

Jazz Queen

 

 

 

 

Comments

 1. Leave a Reply

  Pítra z hlubockého podzámčí
  Leden 22, 2016

  Drahá přítelkyně! Tvůj smělý počin lze směle nazvat absolutní bombou, aneb jak by řeklo mé mrňavé dítě „to je hustý“. Nádherná, vymazlená věc, jednoduché postupy s příběhem, líbivé a podařené fotografie z Tvé kuchyně, kde často a ráda provádíš svá ohromující kouzla z kvalitních potravin. Smekám a slintám, budu pravidelnou noční návštěvnicí Tvého inspirujícího blogu a s potěšením vyzkouším nové recepty!
  Vzpomněla jsem na, před mnoha lety pronesená slova Tvého budoucího muže: „má milovaná připálí i čaj“ 🙂 To přece nemohla být nikdy pravda, vždyď teď už jen zbývá otevřít si vlastní restauraci! 🙂 Jen tak dál, děvče, držíme Ti u nás všichni pěsti! 🙂

 2. Leave a Reply

  Vladimira
  Leden 28, 2016

  Výborný nápad tenhle blog, Hedviko. Sice se už nebudu moct vymlouvat, že jsem kamsi založila ten či onen recept, který jsi mi nadiktovala, když Pedritovi, Sofii a mně moc chutnalo to, cos nám u vás doma nebo někde na Baleárech nabídla, protože jsem nevěřila, že takové jídlo svedu. Na druhé straně – tady fixované a do detailu popsané tvoje recepty můžu otrocky sledovat a věřit, že výsledky snad budou srovnatelné s těmi tvými.
  Nejsem moc na sladké. Ale léta zbožňuju tvůj salát /rajčata, rukola etc./ a nikdy mne nenapadlo, že je tak jednoduché ho vytvořit. A taky pasta Sira Francesca je vynikající. I omáčky a speciaity, o nichž jsem neslyšela, dokud jsi je nepřinesla na stůl.
  Kultivuj dál naše chutě a měj z toho radost. My ti budeme vděčni.

  • Jazz Queen

   Leave a Reply

   Jazz Queen
   Leden 30, 2016

   Díky. Vaše podpora mi bude závazkem.

 3. Leave a Reply

  Hanka Bartošová
  Únor 4, 2016

  Hedviko,
  skvělé, úžasné, prostě super 🙂
  Pokaždé otevírám Vaše stránky s velkou nedočkavostí, že spatřím další chutný recept. Vaše kulinářské umění úspěšně rozmazluje celou moji rodinu.
  Přeji mnoho zdaru a inspirace ve Vaší kuchyni a těším se na další příspěvky.

  • Jazz Queen

   Leave a Reply

   Jazz Queen
   Únor 4, 2016

   Děkuji moc. A doufám, že vás budu inspirovat i nadále. Bude mi potěšením …

Leave a Comment

You can use these HTML tags:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>